Fatty má doslova fanouškovskou velezákladnu. Je úspěšný youtuber a díky jeho streamům se mu podařilo vydělávat si skvělé peníze. Kdekdo by řekl, že je utratí jen za sladkosti a hamburgery, což zřejmě i doteď dělal, stalo se ale něco úplně neočekávaného. Fatty své fanoušky, kterých má přes 115 000, potěšil fotkami s neznámou štíhlou slečnou! A přiznal, že jde o jeho novou přítelkyni. Všichni byli v šoku, ani my si totiž neumíme představit jejich milostné hrátky, nicméně Fatty je zamilovaný jako blázen a k jejich společným snímkům dává romantické komentáře. Patlají po sobě vzájemně zmrzlinu (doufáme, že je to zmrzlina) a zaznamenávají jeden druhého třeba v posteli nebo v autě. Kdo je ale tahle krásná neznámá? Jsou její úmysly opravdu čisté, nebo si chce jen kousnout Fattyho keksíčku?

Jmenuje se Sára a je to sympatická, štíhlá, usměvavá brunetka. Fattyho fanoušci svému idolu lásku přejí a na Instagramu píší většinou obdivné komentáře. Najdou se ale i tací, co o slečně Sáře tvrdí zlé věci. Na internetu se objevují komentáře, kde jsou lidé ve velkém počtu přesvědčeni, že Sářiny úmysly jsou naprosto průhledné a ona sama je jen zlatokopka, která se chce na Fattym přiživit.

Kde je pravda, ví jen ona. Každopádně jim to spolu vlastně docela sluší, nemyslíte? Mrkněte na ni sami a udělejte si svůj obrázek!