Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fatty Pillow má holku! Kdo je ta vyvolená?

Tlustej Kárl alias FattyPillow není sám! Svoji novou slečnu představil
světu na Instagramu. Kdo je ona neznámá?
 • Úspěšný streamer FattyPillow vyvěsil na Instagram fotky své nové slečny. Mluví o zamilovanosti a krásném období. Kdo je ale ona slečna? Opravdu je s ním z lásky? Nebo je to jen její vychytralost?
 • Možná se opravdu vzdal brambůrek a sušenek kvůli novému objevu. Rozhodně by mu to víc než prospělo.
 • Fatty má doslova fanouškovskou velezákladnu. Je úspěšný youtuber a díky jeho streamům se mu podařilo vydělávat si skvělé peníze. Kdekdo by řekl, že je utratí jen za sladkosti a hamburgery, což zřejmě i doteď dělal, stalo se ale něco úplně neočekávaného. Fatty své fanoušky, kterých má přes 115 000, potěšil fotkami s neznámou štíhlou slečnou! A přiznal, že jde o jeho novou přítelkyni. Všichni byli v šoku, ani my si totiž neumíme představit jejich milostné hrátky, nicméně Fatty je zamilovaný jako blázen a k jejich společným snímkům dává romantické komentáře. Patlají po sobě vzájemně zmrzlinu (doufáme, že je to zmrzlina) a zaznamenávají jeden druhého třeba v posteli nebo v autě. Kdo je ale tahle krásná neznámá? Jsou její úmysly opravdu čisté, nebo si chce jen kousnout Fattyho keksíčku?

  Jmenuje se Sára a je to sympatická, štíhlá, usměvavá brunetka. Fattyho fanoušci svému idolu lásku přejí a na Instagramu píší většinou obdivné komentáře. Najdou se ale i tací, co o slečně Sáře tvrdí zlé věci. Na internetu se objevují komentáře, kde jsou lidé ve velkém počtu přesvědčeni, že Sářiny úmysly jsou naprosto průhledné a ona sama je jen zlatokopka, která se chce na Fattym přiživit.

  Kde je pravda, ví jen ona. Každopádně jim to spolu vlastně docela sluší, nemyslíte? Mrkněte na ni sami a udělejte si svůj obrázek!

  Mohlo by vás zajímat

  Další články