Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fašisti a diktátoři: Mluvčí Ovčáček hodnotí demonstrace proti Babišovi

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
nedělní odpoledne
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček (40) nezastírá, že mu demonstrace proti premiérovi Babišovi (64) výrazně vadí. Ovčáček se domnívá, že demonstranti chtějí svrhnout vládu a převzít vedení státu. Podívejte se, jakým způsobem počínání demonstrantů ohodnotil.

Jiří Ovčáček je nejen mluvčím prezidenta republiky Miloše Zemana (74), ale také velkým přívržencem premiéra Andreje Babiše (64). Někdy to podle vyjadřování na sociálních sítích vypadá, že Ovčáček stíhá dělat mluvčího nejen hlavě státu, ale také premiérovi, který má problémy s dotacemi a Čapím hnízdem.

Ovčáček je přesvědčen, že spolek Milion chvilek pro demokracii chce svrhnout demokraticky zvolenou vládu a převzít kontrolu nad Českou republikou. Otázkou je, zda tomu Ovčáček skutečně věří nebo jen hecuje a straší své oddané fanoušky na sociálních sítích.

V posledních týdnech a dnech brání Ovčáček premiéra Babiše lví silou a každý den přináší desítky statusů a tweetů, přičemž některé jsou hodně bizarní. Nikdo také neví, kdy Ovčáček vyjadřuje názor prezidenta Zemana a kdy hovoří za sebe. Jiří Ovčáček ale již několikrát zdůraznil, že koná v duchu prezidentových myšlenek a že dnes už ví, co si prezident myslí. Takže jsou v dokonalé synergii.

Před nedělní demonstrací proti Babišovi nasadil Ovčáček opravdu silný kalibr. Křesťanské rozjímání a květiny střídala slova o fašistech a diktatuře. Na část Ovčáčkových komentářů se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články