Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Fashion maniaci, pozor! Co si musíte pořídit, abyste byli IN i v podzimních dnech? Návrhář radí a hlavně naděluje nepostradatelné kousky zdarma!

Fashion maniaci, pozor! Co si musíte pořídit, abyste byli IN i v podzimních dnech? Návrhář radí a hlavně naděluje nepostradatelné kousky zdarma!
Zdroj: metropole.cz
+ Další fotografie

Podzim je tu a s ním i naprosto nutná výměna šatníku! Pokud ale nemáte čas sledovat fashion blogy, pročítat časopisy módy, natož obcházet obchody a vybírat nepostradatelné kousky, máme pro vás řešení. Nejenže návrhář Vladimír Staněk pro vás vychytal designové kousky, ale dokonce je i jehlou a nití ušil! Vy máte možnost tyto originální skvosty vyhrát! Být in, mít originální kousky a to vše zcela zdarma? Must have!

Inspirací pro tvorbu podzimní kolekce se mu staly hlavní světové metropole módy Paříž, Londýn, Miláno a New York. Odkaz těchto velkoměst se pak snoubí se širokou paletou obchodů Metropole Zličín, jejímž cílem je poukázat na pestrost nabídky, která uspokojí jakékoliv požadavky na styl. Kolekce MTRPL je vyrobena z prvotřídních materiálů pouze v jednokusovém provedení a je neprodejná. Takže jak získat tuto ojedinělou luxusní kolekci? Návrhář a český designér Vladimír Staněk, jehož tvorba byla prezentována například také na letošním Mercedes-Benz Fashion Weekendu, stvořil naprosté skvosty, které vám již příští měsíc mohou říkat pane.

Selfie, selfie, selfie! Stačí se prostě vyfotit! Může být něco jednoduššího? Jeden z osmi originálních a vysoce kvalitních outfitů má tak šanci vyhrát každý, kdo svým vlastním oděvem ztvární módní styl jakékoliv libovolně zvolené světové metropole nebo samotné Metropole Zličín. V takovém outfitu se poté stačí pouze vyfotit a fotografii zaslat buď na Facebook profil Metropole Zličín, nebo přes uživatelův Instagram. Ti, kdo si přejí zaslat fotografii na e-mail, tak mohou učinit skrze adresu info@metropole.cz. Podrobné informace o soutěži a další důležité informace pro vstup do soutěže jsou uvedeny na oficiální stránce soutěže

Kdo však nechce kupovat, tedy vyhrávat zajíce v pytli, může se přijít podívat na luxusní kolekci live již tuto sobotu 18. 10. 2014, kde bude široké veřejnosti představena v rámci módní show METROPOLE SVĚTOVÁ v podání JAD Dance Company by Yemi A.D.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy