Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fascinující svět neskutečných optických klamů: Zažijte zábavu pro všechny bez rozdílu věku!

Fascinující svět neskutečných optických klamů: Zažijte zábavu pro všechny bez rozdílu věku!
Zdroj: Muzeum fantastických iluzí
+ Další fotografie
Průvodce na cesty 2020
Nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek si splnil svůj letitý sen a otevřel Muzeum fantastických iluzí. Vy tak můžete na vlastní kůži prozkoumat více než sto interaktivních exponátů a triků, nad kterými vám bude zůstávat rozum stát.

Muzeum fantastických iluzí je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím. Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění.

Životní sen

„Roky sbírám staré optické iluze a kamarádi, když to viděli, tak mi z legrace řekli, že bych si už měl otevřít muzeum. Tak jsem to udělal. V našem muzeu se stanete součástí expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Těšit se můžete na více jak 100 interaktivních a hlavně zábavných exponátů. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát nebo mobil plně nabitý, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa,“ prozrazuje Pavel Kožíšek důvod, proč si splnil svůj životní sen a otevřel si v Galerii Myšák Muzeum fantastických iluzí

Nezapomenutelný zážitek

Vyzkoušet můžete kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda. Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další.

Osobní zkušenost

„Dýchne zde na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí. Návštěvníkům se líbí, že je to muzeum, kde si můžete na vše sáhnou a vyzkoušet si, jak optické klamy fungují“, vysvětluje kouzelník Kožíšek.

Muzeum najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Přejeme skvělou zábavu!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy