Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fascinující fotografie: Od štěněte do dospělosti za okamžik. Podívejte se, jak stárne pes!

Tady je vidět na první pohled, jak pejsek zestárl. Sladký je ale pořád!
Zdroj: Amanda Jones
+ Dalších 10 fotografií
To, že stárneme, je na světě asi ta jediná spravedlnost. Někdo stárne rychleji, jiný se snaží věk potlačit. Stejně tak je to ale i s našimi domácími mazlíčky. Ti stárnou také. Fotografka Amanda Jones zachytila tento moment u psů. Fotila je jako štěňátka a pak jako dospělé psy. Výsledek je opravdu šokující!

Amanda Jones se věnovala posledních 20 let neuvěřitelnému fotografickému projektu, který ukazuje, jak stárnou naši milovaní mazlíčci. Když vidíte, jak se ze štěněte skoro přes noc stane dospělý pes, který už je na sklonku svého života, máte u toho zvláštní pocit.

Je fakt, že někteří se nezmění skoro vůbec, jiní zase stárnou pomaleji, u některých je to vidět hned na první pohled. Psi v určitém věku stárnou mnohem rychleji než lidé. Bohužel. A možná to je ten důvod, proč tyto fotky jsou trochu smutné, stejně tak jako sladké.

Některým pejskům jde vidět jejich zasloužený věk v očích, mají také jinou srst či šediny. Jsou i pejsci, kterým čiší z očí zkušenosti. Takový je prostě život! Vidíte ty rozdíly? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články