Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Farnou a její zadek už řeší i transsexuálové: Ewo, přestaň mluvit o sexu a začni ho dělat! Co jí ještě poradili?

Naděžda se s Farnou zná a přejí jí v jejím boji jen to nejlepší, jen, je třeba začít s pozadím hned něco dělat!
Zdroj: herminapress.cz

Nad nešťastnicí Ewou Farnou (19), ze které si kvůli špatnému stylingu dělají srandu všechny bulváry v zemi (až na největší z nich, ten se jako mediální partner musí tvářit, že je vše v pořádku), už se slitovali i transvestité a pokoušejí se nebožačce poradit, co má dělat se svým velkým pozadím, které ne a ne produkce pomocí šatů a televizního střihu zkrotit.

David Turek alias Naděžda Krupská (35) tvrdí, že Ewa nemusí čekat jen na stylistu, který bude své práci rozumět, začít prý může sama u sebe: "Ewa by měla přestat o sexu jen snít a začít ho dělat, výborně se po něm hubne," říká s tím, že zpěvačka má určitě práce nad hlavu, ale okamžitě se musí začít hýbat, jinak to skončí katastrofou.

Petr Krejczy alias "Pity" se naopak nápadu své "kolegyně" Naděždy děsí: "Hlavně ať Farna nehubne. Mně to vyhovuje, když je při těle a má velkej zadek, a to samé určitě dalším transkám, které ji imitují. Dokud bude vypadat takhle, tak se můžu vždycky pořádně najíst! Ewo, nic si z těch článků nedělej a hlavně nehubni!"

Krupská jde dokonce s radami Farné ještě dál a nabízí navíc osobní oběť: "Jestli potřebuje, tak jí s výběrem chlapa pomůžu a ráda vybraného adepta otestuju jako první, aby nenaletěla."

Tak vidíš, Ewo, přeci jen existuje světlo na konci tunelu. Mobil na Naděždu posíláme Štefanu Pčelárovi (25) esemeskou, ať se celá akce nezdržuje!

Související články

Další články