Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Farna se zlobí: Babiš se chlubil fotkou z jejího koncertu, Ewa ho za to zpražila

Zdroj: Foto: se souhlasem Ewy Farne
politická kampaň

Premiér Andrej Babiš (ANO) zamířil na koncert Ewy Farné v Třebívlicích, odkud si také pořídil selfie, jež pak hrdě sdílel na sociálních sítích. Slavné zpěvačce se to však nelíbilo a pod jeho postem na Facebooku takové zneužívání svého jména k politice razantně odmítla.

Předseda vlády Andrej Babiš zase jednou narazil. Na svůj Facebook totiž vystavil selfie z návštěvy koncertu zpěvačky Ewy Farné v Třebívlicích u Litoměřic, kam zavítal v rámci své předvolební kampaně. Jenže zpěvačce se toto "zneužití" její akce k nahánění politických bodů nelíbilo, a tak se do premiéra pustila přímo pod jeho postem.

„Koncert Ewy Farné ve Vinařství Johann W v Třebívlicích jsem si moc užil,“ napsal Babiš u selfíčka, které získalo více než čtyři tisíce facebookových reakcí.

Jenže jeden komentář všechny zastínil - bylo to vyjádření samotné zpěvačky. „Snažím se lidi skrze hudbu spíš pojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužitá,“ napsala Ewa Farna do diskuze pod příspěvkem.

Její reakce navíc za krátkou dobu nasbírala více lajků než samotný premiérův post. Podporu jí pod příspěvkem vyjádřilo přes 9 tisíc lidí. Otázkou je, zda si Babiš a jeho marketingový tým z této reakce vezmou nějaké ponaučení. Určitě by to bylo na místě.

Babišova kampaň se v posledních dnech musí potýkat s nečekanými překážkami. V sobotu v Průhonicích, kde Babiš rozdával svou předvolební zmrzlinu, namalovali aktivisté z uskupení Milion chvilek pro demokracii na náměstí kříže jako symbol nezvládnuté pandemie a desetitisíců lidí zemřelých na koronavirus. Následně po Babišovi protestující házeli vejce.


Související články

Další články