Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Farna se večer možná naposledy vyprsí pro svého miláčka: Vypadne večer Štefan Pčelár nebo Mandzáková?

Ewa má oči jen pro Štefana.

V SuperStar začíná jít do tuhého a dnešní sedmé finále bude možná znamenat slzavé údolí hlavně pro královnu televizního humoru a push-up efektu Ewu Farnou (19).

Vše totiž nasvědčuje tomu, že horkým favoritem na vyhazov a následnou mediální smrt je tentokrát objekt jejích tajných erotických snů – Slovák Štefan Pčelár (24).

Tady je pět důvodů, kvůli kterým by měla Farna své plány na žhavou noc ve vile hodně urychlit a začít narychlo shánět kondomy, protože zítra ráno si Štefan balí! Proč?

  1. Pěvecky je na tom ze zbývající šestice asi nejhůře.
  2. V souboji hezounů je na tom podle našich informací pravidelně lépe konkurent Martin Šafařík (21), který dostává z Čech mnohonásobně více sms než Pčelár, a do toho ze Slovenska chodí oběma krasavcům zhruba stejně hlasů, což Pčelára oslabuje.
  3. Podle posledních výsledků je evidentní, že ti, kteří hlasovali pro některého z vypadlíků, většinou pošlou hlas buď favoritovi Adamu Kukačkovi, nebo nikomu. Tak to je v případě fanynek předčasně vypadlého spolufavorita Jardy Smejkala (21). Ty podle vášnivých debat na Facebooku soutěže hlasovat spíše přestávají, a když hlasují, tak pro Kukačku či Šafaříka!
  4. V show zoufale ubývají Slováci, ale hlasů chodí ze Slovenska pořád stejně. Jenomže hlavně pro Terezu Mandzákovou a Adama Kukačku. Pčelár potřebuje probrat hlavně slovenské teenagerky, bez kterých je večer vyřízený. Právě Mandzáková by možná mohla vypadnout místo Pčelára.
  5. Příliš mu nepomáhá ani „vztah“ s Farnou, protože většina sms chodí od teenagerů. Takový třináctiletý školák, kterému Štefan „dělá“ do Ewy, nejspíš pošle hlas komukoli jinému. A to Štefanovi nepomůže ani náhodou.

Tak co? Vypadne večer Štefan, nebo jsme úplně mimo? A komu pošlete sms večer vy? Dejte nám vědět v diskusi.

Mohlo by vás zajímat

Další články