Včerejší finálový večer SuperStar se nesl v obvyklém duchu, i když některé výkony soutěžících byly tentokrát trochu slabší.

Ale koho to zajímá. Oči všech byly upnuté na Ewu Farnou (19), která se kvůli Štefanu Pčelárovi (24), objektu svých nejtajnějších dívčích erotických fantazií, oblékla skutečně vyzývavě a nechala opět velký prostor pro svou zápaďáckou podprsenku s dvojitým push-up efektem.

Jediný zádrhel se objevil při jednom z reklamních předělů, kde se divákům v sále a našemu fotografovi naskytl pohled na odvrácenou stranu dobra a všichni v hale museli přihlížet nekompromisní realitě.

Ewa ukázala svůj „zadeček“, jehož velikost ji v týdnu vedla k sympatickému přiznání, že představuje skutečně problém. K tomu se bohužel do zorného pole fotografů v hledišti dostaly i tučné „kejty“ a začínající celulitida, ale nic z toho naštěstí televize nezaznamenala a vše zůstalo tajemstvím, které se nikdy nikdo nedozví.

Včerejšek jinak nebyl černým dnem jen pro Farnou, ale i pro hezouna Karola Komendu, kterého více než zpěv držela v soutěži jeho vizáž, ale ani ta nakonec na finálovou desítku nestačila a dál jdou jen talentovaní.