Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Farna schovala prsa a rozhodla se dělat humor, "hodila" tři fóry na téma opilý Zeman: Nepovedl se ani jeden!

Ewa chtěla být hodně vtipná a tak si připravila na včerejší finále fóry na aktuální téma.
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz

Včerejší finále SuperStar se Ewa Farna (19) rozhodla pojmout zodpovědně.

Kvůli zlému a nepřejícímu bulváru dala opět na radu svého managementu a odpustila si etudu na téma "mám prsa čtyřky" a navíc nepodcenila přípravu.

Na přenos si připravila několik velmi originálních fórů, všechny na téma viróza/opilství prezidenta Miloše Zemana (68). Ewa dvakrát zopakovala, že má virózu, ale ne tu co Miloš, a smích v sále nebyl slyšet zřejmě jen kvůli poruše ruchových mikrofonů.

Pro velký úspěch pak Ewa ještě přidala k lepšímu srovnání SuperStar a přenosů z Poslanecké sněmovny, samozřejmě na téma chlast, ale velké finále mělo teprve přijít.

Řachandu večera si Ewa schovala na okamžik po druhém vystoupení Martina Šafaříka (21), kdy si připravila oslí můstek pro nádherně vycizelovaný fórek na téma "šavle" ("Tak jako je šavle přirozenou součástí korunovačních klenotů, tak bys měl být ty součástí české hudební scény"), kterýžto jí ale hrubě zbořil nechápavý porotce Paľo Habera (51), který snad už podesáté nepochopil, že se zpěvačka chystá pointovat, a v polovině ji přerušil něčím zajímavým.

To se ovšem Farné, připravené smečovat, nelíbilo a Haberovi, který ji málem zachránil od dalšího neštěstí, vyčinila a k "pobavení" diváků svou hlášku večera dotáhla do konce.

Další trapné ticho bylo způsobené jednak naprostým nepochopením tupého publika v sále a pak také Haberovým zásahem, jinak by se jistě zpěvačka dočkala coby bavička zaslouženého aplausu.

Jen tak dál, Ewi, neboj, my tě nedáme, chápeme, že ti je teprve devatenáct a novináři od konkurence jsou na tebe zbytečně přísní!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články