Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Farna s Vondráčkovou ukázaly Slavíka: Strhla se obří bouře, která měla být první!

Ewa i Lucka si podle lidí zasloužily prvenství.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 65 fotografií
Zlatou Českou slavicí se podvacáté stala Lucie Bílá (51). Jenže zaznívají hlasy, že na prvenství si měla sáhnout Ewa Farna (24) nebo Lucka Vondráčková (37). Podle lidí se tak mělo stát, na druhou stranu si za to mnohem mladší kolegyně Bílé mohou samy. A co dělají špatně, že se strhla kritika a nedokázaly přeskočit Bílou?

I když podle mnohých Farna nebo Vondráčková měly skončit na první příčce, nestalo se tak. Opět kralovala Lucie Bílá. „No kdyby se obě víc snažily tady u nás v Česku a ne v Kanadě a Polsku, tak by určitě první byly a přeskočily by paní Bílou, která žije z minulých let,“ myslí si internetový uživatel Jan, který získal u ostatních uživatelů velkou podporu za svůj názor. „Trochu jsem čekala, že Ewa Lucku předběhne. Ale Lucka by si zasloužila zlato. I Ewa. Obě jsou skvělé, ale Lucku mám radši. A ta Bílá, ta holt asi dolů už nepůjde,“ mínila o vyhlášení výsledků Hana. Podobný názor měl i Ondřej: „Mi neříkejte, že Bílá je lepší než tyhle dvě.“

Je tak evidentní, že lidé by si přáli změnu. Prvenství Bílé není pro nikoho překvapením, ale podle hlasu lidí by si ho zasloužila buď Farna, nebo Vondráčková. Tak uvidíme, třeba se obě krásky budou více prezentovat v Česku než v zahraničí a příští rok si jedna z nich Zlatého slavíka odnese.

Související články

Další články