Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farna prozradila, proč si na Anděly vzala neforemné šaty, které jí přidaly kila. Co na sebe práskla?

Výběr šatů na letošní Anděly se Ewě moc nevyvedl.
Zdroj: herminapress.cz

Po vystoupení Ewy Farné (20) na včerejším předávání cen Anděl 2013 téměř každý diskutoval nad jejími modely, ve kterých se objevila na pódiu Hudebního divadla Karlín. Obzvlášť červené elastické šaty nelichotivě zdůraznily silnější paže a zadek ve stylu Kim Kardashian (33).

Další model, který se skládal z bílých pouzdrových šatů a XL saka, byl o něco lepší volbou, ale jak známo, bílá kila přidává a takzvané oversize kabátky na objemnější postavě nadělají víc škody než užitku. Redaktorce Super.cz česko-polská hvězda prozradila, proč si zvolila právě takovýto model. „Dostala jsem zadání, že mám za sebou tmavé pozadí, takže mám být oblečená ve světlém,“ uvedla Farna.

Na rozdíl od kostřiček v českém šoubyznysu (Eliško, neposlouchej), které stokrát přežvýkají jeden hrášek, aby náhodou neměly pocit, že jedí, se Ewa se svými křivkami smířila a nemá vůbec problém je veřejně odprezentovat. „Je mi jasný, když si oblečete takový velký sako, tak v tom nemůžete vypadat hubeně. Zároveň neexistujou šaty, který by ze mě udělaly hubenou holku, ani kdyby byly černý, tak si nebudu na nic hrát,“ dodala Farna, které dělal na slavnostním večeru společnost její přítel, kytarista Martin Chobot.

Související články

Další články