Pro Ewu Farnou (20) letošní vyhlašování ankety Český slavík 2013 nebylo zrovna šťastným okamžikem. Neodnesla si žádné ocenění, zvolila špatný outfit na vystupování, kvůli němuž vypadala jak sněhulák, a ještě jí po celou dobu přímého přenosu za zády seděl její bývalý milenec Tomáš Klus (27).

Pořadatelé totiž Kluse posadili do druhé řady hned za Farnou. Je to logické, zpěvačky vždy sedí v první řadě a zpěváci ve druhé. Jenže teď se to povedlo tak, že seděli přesně za sebou. „Ewa tohle setkání špatně nese, protože má pro Tomáše pořád slabost. Navíc nemusí jeho ženu Tamaru a ta samozřejmě nemusí ji,“ řekl nám blízký přítel zpěvačky z hudební branže.

Už loni Klusova Tamara bojovala, aby ji vzal zpěvák na přenos Slavíka, jenže on zvolil tehdejší manažerku Barboru Falgeovou. To Kubovou pěkně naštvalo a od té doby se snažila, aby zpěváka a jeho manažerku rozdělila, což se jí zřejmě splnilo, protože v červenci spolu tihle dva ukončili spolupráci.

Farna nakonec náhodné setkání ustála s grácií, navíc je teď čerstvě zamilovaná a užívá si v náruči kytaristy Martina Chobota.