Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Farna má večer zakázaný sex s přítelem! A to měla se Štefanem ve vile SuperStar žhavé plány!

Ewa měla dnes smělé erotické plány, nakonec si ale bude muset vystačit sama.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Ewa Farna (19), porotkyně SuperStar, která prožívá žhavý románek se soutěžícím Štefanem Pčelárem (24) z Nitry, doplatila na nevhodné chování v pražském klubu v Dlouhé ulici.

Přestože ve svých naivních devatenácti jistě neshledává na intimnostech se soutěžícím nic divného, televizím Nově a Markíze se celá věc přestává líbit a u nás populární polská zpěvačka včera dostala pořádný "kartáč" od režiséra Pepeho Majeského, který prý Farné citlivě vysvětlil, že lidsky jí sice rozumí, ale jako vedoucí projektu jí musí domluvit.

Farna si tak dnes musí nechat zajít chuť na svůj tradiční nedělní rituál, v rámci kterého se nechá pokaždé po přenosu odvézt do vily SuperStar ve Stodůlkách, kde se Štefanem "konzultuje" jeho večerní pěvecký výkon.

Ewu čeká perný večer, před barrandovským studiem i vilou na ni od rána čekají paparazzi a do toho se bude muset se situací nějak vyrovnat při přímém přenosu, kdy bude Štefana hodnotit.

Dobrou zprávou je, že její miláček de facto nemůže vypadnout, protože má jisté všechny SMS ze Slovenska. Jen ten postup dnes asi nebudou slavit spolu, tedy pokud si jejich mladá, krásná a hlavně ze strany Pčelára jistě kalkulu prostá láska přece jen nenajde cestu, jak i dnes pod svitem měsíce utužit slovensko-polské přátelství.

Související články

Další články