Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farna konečně zakryla velký zadeček a obezitu! Vyměnila stylistu?

Farna měla konečně kostým, ve kterém nebylo vidět, že je tlustá.
Zdroj: Nova
+ Další 3 fotografie

Ewa Farna (20) zdá se konečně začala alespoň vizuálně řešit svůj problém s nadváhou, o kterém tvrdí, že ho nemá, ale neustále o něm mluví v soukromí i na veřejnosti.

Už ve finále Hlasu, ale především včera při vystoupení na Václavském náměstí, který rovněž živě přenášela Nova, Farna předvedla, že situaci naopak řeší velmi důrazně, alespoň co se týče kil, co se týče líčení, tam bude třeba ještě zastřelit člověka, který Ewu na akci líčil, a poohlédnout se po někom, kdo ví, co je to make-up.

Rafinovaná sukně, do které se Ewa dokázala navléct, je sice jenom z „HáeMka“, ale v případě barokní baculky polské národnosti se jedná o zásadní krok někam tam, kde se jí alespoň nesmějí novináři, že není schopná se na jeviště vkusně obléct a zaplatit si stylistu, který jí pomůže její kila navíc zakrýt, a ne ještě zdůraznit.

Narvaná v křiváku dala zapomenout na bříško a krom zadečku, který jakoby zmizel v outfitu, nevynikaly ani Ewiny macaté, sošné nohy, které jsou aktuálně jejím největším problémem. Těžko říct, zda Farna konečně vyhodila polskou stylistku, ale po sérii průšvihů během loňské SuperStar a trapasu na Andělech snad konečně pochopila, že když si nemůže pomoci a přežírá se, tak je třeba tomu přizpůsobit šatník na jevišti.

Související články

Další články