Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farmáře Indiána (†53) dohnala spravedlnost: Ponižoval sexy farmářku, ta se kvůli němu zabila

+ Dalších 8 fotografií
Smrt Indiána Jana Pokorného (†53) všechny šokovala. Nikdo neměl ani tušení, že se bývalý účastník reality show Farmář hledá ženu necítí už nějakou dobu psychicky v pohodě. Fanoušci, kteří s ním komunikovali přes sociální sítě, by si netipli, že by mohl spáchat sebevraždu oběšením. Sám Honza ale před lety zapříčinil svým chováním, že se jedna z jeho soutěžících zabila.

Informaci o smrti farmáře Jana Pokorného potvrdila také policie a na sociálních sítích se k milovníkovi žen vyjádřil Pavel Novotný. Pro všechny, kdo toto složité hovado, co mělo rádo zvířátka, ženy a život, a víc dobrého o něm říci nedovedu, znali, mám smutnou zprávu,“ píše na svém Facebooku.

„Farmář Honza Indy Pokorný je po smrti. Našli ho před pár hodinami – prý zrovna zapadalo slunce, což by se mu líbilo – na známém místě pod Kuňkou, kousek od jeho koní. Odešel dobrovolně. Budiž ti země lehká, Indiáne,“ zakončil.

O Honzovi se říkalo, že zbožňuje ženy, přírodu a koně. Vždy se vykresloval v tom nejlepším světle, ale pravda byla poněkud jiná. Když si v show Farmář hledá ženu, chtěl najít svou vysněnou lásku, tak dokonce jednu z nápadnic dohnal k sebevraždě.

Roztomilá blondýnka Olga se na první pohled zamilovala do drsného farmáře. Ten jí ze začátku náklonnost oplácel, padlo několik polibků a chudák Olí si už dělala velké naděje. Potom, co s farmářem strávila noc, tak si byla téměř jistá, že má vyhráno.

Ráno ale přišlo kruté zjištění. Honza ji druhý den ráno po romantické noci sprostě odmítl a nevybíravě ji ponižoval. To bylo pro Olí moc. Nesnesla, že její ponižování sledovaly tisíce diváků, a proto napsala jedenáctistránkový dopis na rozloučenou, nasedla do svého auta a odjela do lesa, kde ji následně policie našla mrtvou.

Související články

Další články