Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Farmář zase šokoval: Nápadnice se musely „nažrat“ jako dobytek z kýble a vášnivý pražský zvrhlík Hassan chce holku s knírem!

Vyděšená „podivná Ludmila“ s dvouletým synkem přijíždějí
k Pavlovi na odlehlou farmu, a to ještě netuší, co je čeká uvnitř.
Zdroj: FTV Prima

Farmáři, větrem a ostrým horským vzduchem ošlehaní živlové, si na své odlehlé statky a farmy poprvé pozvali své nápadníky a opět se děly zcela zásadní věci. Zatímco k některým již dokonce dorazila elektřina, teplo, jar na nádobí nebo třeba i samotné nádobí, u posledního žijícího romantika Pavla hraje v životě hlavní roli péče o zvířata a jde to docela vidět.

Když za ním na bývalou polorozbořenou usedlost po Němcích dorazila dvojice jeho nápadnic včele s podivnou vražednicí hus Ludmilou i se svým dvouletým synem, nabídl jim hostitel k večeři vajíčka rovnou z kýble a pohled na zhruba pět tun nepořádku po celé obyvatelné části statku. Všichni včetně štábu chtěli z hygienicky nedostatečné usedlosti okamžitě zdrhnout, ale honorář za natáčení je honorář za natáčení, takže museli setrvat.

To u kníraté farmářky Zuzky, která se nedávno stala „manažerkou“ noční můry nebohého Jirky Krytináře – Olivie Žižkové, bylo taky veselo, i když trochu jinak. Do její koňské obory konečně přicestoval vášnivý blízkovýchodní švihák Hassan, toho času žijící v Praze, který koňařku „rajcuje“ již od začátku. Přesto ale Hassanovi nenabídla přenocování u ní v komůrce, ale stejně jako všechny další adepty na zajištění a na sex jej vyslala ven na zelenou trávu postavit stan. Z toho byl svůdník Hassan poměrně rozpačitý a netajil se tím, že bahno jeho ostře červeným teniskám opravdu nesvědčí.

Dá nakonec vyhlášenému, původem tureckému exhibicionistovi farmářka s knírem svou lásku? A co dvě blonďaté fuchtle u notorika Josefa, které spolu sdílí lože – dojde mezi nimi k něčemu víc? A když už, tak mezi fuchtlemi, nebo pouze mezi jednou z fuchtlí a alkoholikem Josefem? Jsme napjati jak struny a netrpělivě čekáme na další díl Farmáře, který hledá ženu!

Související články

Další články