Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Farmář zase bude hledat ženu! Další řada oblíbené reality show už dnes na TV Barrandov

To bude zase něco!
Zdroj: TV Barrandov
Dnes večer se představí účastníci nové řady reality show Farmář hledá ženu, která si v předchozích čtyřech sériích získala nespočet věrných diváků. Najít tu správnou ženu farmářům pomůže nová moderátorka pořadu Alice Bendová. Premiérový díl můžete vidět již tento pátek ve 20.15 na televizi Barrandov.

V dnešním díle se představí osm farmářů. Pokud budou mít divačky zájem o seznámení s některým z farmářů, přihlásí se k účasti v pořadu. Pětice mužů, která obdrží nejvíce dopisů, postoupí dál a následně vybere deset adresátek, jež je nejvíce oslovily.

„V polovině května proběhne první osobní setkání farmářů a jejich vybraných žen. Natáčení bude probíhat od konce května tohoto roku a bude pokračovat celé léto. Do vysílání půjdeme na podzim,“ nastínila časový rámec natáčení produkční společnost Via Nostra, která má za sebou čtyři české série pořadu Farmář hledá ženu a jednu slovenskou.

„Jsem rád, že se nám společně s týmem TV Barrandov podařilo vzkřísit tuto úžasnou show plnou emocí, dřiny a odhodlání. Po speciálech, v nichž mohli diváci sledovat, jak se vede hrdinům předchozích epizod, následuje představení nových farmářů, kteří hledají svou vysněnou partnerku, a představení nové moderátorky,“ řekl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. Novou sérií diváky tentokrát provede herečka a moderátorka Alice Bendová.

Související články

Další články