Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Farmář Pepa, notně holdující alkoholu, vyměnil svou blond sexici za půllitr: Toto jsou notorikovy vousy zmáčené pivní pěnou!

Farmář Pepa má pivko moc rád. Dokonce tak moc, že se neváhal od své
lásky zmáčet a následně se s ní vyfotit.
Zdroj: FTV Prima

Od té doby, co farmáři otevřeli dopisy od svých nápadnic, uplynulo už hodně vody. Poprvé se potkali na zámku v Dětenicích a právě tam se v nadcházejícím dílu reality seznamky Farmář hledá ženu opět všichni setkají. Bude to návrat na místo, kde to všechno začalo, a tak jsou farmáři i jejich zapuzení protějšci zvědaví, co se všechno u druhé strany změnilo. Vydržely nakonec vztahy, které se díky pořadu natáčení ve statkářských kulisách zrodily?

Právě farmář Josef prožil asi nejdivočejší seznamování v letošní řadě, a to především kvůli vyštěkané feně, pokladní Kataríně. Jakmile však svárlivou blondýnu ze svého statku vyhodil, nic už nebránilo tomu, aby si k sobě se sexy nápadnicí Libuškou našli cestu. Josefova svérázná povaha pro pražskou průvodkyni a malířku evidentně nebyla žádným problémem.

Co však Pepova velká náklonnost k alkoholu? Zvládne citlivá Libuška i tento problém? Pravda je totiž taková, že během natáčení posledního dílu Farmáře na zámku v Dětenicích se Josef opět vinul spíše ke svému řádně napěněnému půllitru nežli ke své noblesní dámě z hlavního města…

Související články

Další články