Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farmář opět začíná hledat ženu: Znechucená intelektuálka drsně odhalila silného notorika!

Těžký notorik pan Josef oblažil moderátorku show Laďku Něrgešovou
moudrem: „Komu voní zahrádka, tomu smrdí kunda.“ Co dalšího se od
tohoto lidového mudrce dozvíme? Zde na fotografii s jednou ze svých
nápadnic.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie

Jako vrchní hodnotitel a divák dramat v seznamovací reality show Farmář hledá ženu pro redakci eXtra.cz přináším report z první části, kdy osamělí venkované poprvé stanuli tváří v tvář protějškům, které si vybrali na pozici svých zlepšovatelů života.

Největší sranda asi bude s panem Josefem, těžkým notorem, z něhož je problém vypáčit více než dvě na sebe navazující slova. Ten si do konkurzu na svou chasnici vybral lačnou blond pětačtyřicítku s náušnicemi, na kterých měla namalované koketní berušky, potom mateřskou ženu s neukojenými pečovatelskými pudy a znechucenou intelektuálku, která ve svém medailonku se smutkem vzpomínala na doby, kdy se „více smála“, a následně, aby rozproudila konverzaci u stolu, začala vyprávět o lesním parazitovi jménem „kloš“, což je prý: „Vy to neznáte? Hnusná bestie, něco mezi klíštětem a filckou, otevřete si Ottův slovník naučný.“ Na závěr se právě tato dáma vyjádřila o panu Josefovi jednoznačně: „Je to těžkej notorik. Jelikož jsem sama notorik, tak to můžu dobře posoudit.“

Pozadu ale nezaostávají ani další farmáři. Najde „poslední zoufalej romantik na téhle zemi“, tedy pan Pavel, kydající hnůj v džínách a džínové bundě, svou „panenku“? A co farmářka Zuzana, kterou již omrzel život s lidmi a pořídila si stranou města „domov důchodců pro koně“? Přijde ji snad s jejími oři pomoci fešný Arab s rozhalenkou, na jehož hrudi se skví mohutný zlatý řetěz? Nebo snad někdo úplně jiný? Rozhodnutí osudu, dramaturga pořadu a hlavně samotných uchazečů o lásku si v příštím díle coby fanoušek této stále ještě šťavnaté TV seznamky rozhodně nenechám ujít!

Související články

Další články