Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farmář hledá smrt: Už 4 mrtví! Účastníci prokleté reality show umírají jeden za druhým!

+ Dalších 8 fotografií
Reality show Farmář hledá ženu je snad opravdu prokletá! Nešťastný Indián Jan Pokorný (†53) už je totiž jejím čtvrtým účastníkem, který se rozhodl pro smrt.

Smrt Indiána Jana Pokorného (†53) všechny šokovala. Nikdo neměl ani tušení, že se bývalý účastník reality show Farmář hledá ženu necítí už nějakou dobu psychicky v pohodě. Oběsil se pod Kunětickou horou, kousek od svých koní, se kterými však podle tvrzení svědků zacházel dost hrozně a nechutně s nimi kšeftoval. S jeho láskou k ženám to bylo asi podobně všelijaké.

Vždycky se totiž vykresloval jako milovník přírody, koní a žen, pravda je ale trochu jinde. Když si v show Farmář hledá ženu, chtěl najít svou vysněnou lásku, tak dokonce jednu z nápadnic dohnal k sebevraždě. Roztomilá blondýnka Olga se do Indiána zamilovala, ten jí ze začátku náklonnost oplácel, jenže poté, co s ním strávila romantickou noc, ji ráno sprostě odmítl a nevybíravě ji ponižoval. To bylo pro Olí moc. Nesnesla, že její ponižování sledovaly tisíce diváků, napsala jedenáctistránkový dopis na rozloučenou, nasedla do svého auta a odjela do lesa, kde ji následně policie našla mrtvou.

Třetím mrtvým účastníkem prokleté reality show je Slávek Neubauer (†33) přezdívaný Šmudla. Farmáře z Českolipska z třetí řady živilo chovatelství slepic a koz a rovněž spáchal sebevraždu. Podle jeho kolegyně z show Kataríny to bylo opět z nešťastné lásky.

Čtvrtým, komu se show svým způsobem stala osudnou, byl Josef Šeřík (†57) z řady z roku 2016, kterého si diváci zapamatovali jako chlípného Pepu. Do Farmář hledá ženu šel, aby nebyl sám na hospodu, kterou provozoval, nakonec se upil k smrti.

Související články

Další články