Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Farářka Kopecká den po coming outu. První fotka s utajovanou partnerkou

Martina Viktorie Kopecká den po coming outu. První fotka farářky s utajovanou partnerkou
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
LÁSKA

Pokroková farářka Martina Viktorie Kopecká se nedávno veřejnosti svěřila se svou orientací. Se svou partnerkou Andreou se přitom na veřejnosti ukázala už před pár měsíci, a to na křtu knihy Jany Bernáškové. Tehdy ale ještě prakticky nikdo netušil, že s pohlednou ženou tvoří farářka pár. O coming outu promluvila teprve před pár dny pro web Novinky. 

Martina Viktorie Kopecká je farářkou Církve československé husitské, kde se každý den potýká s trápením druhých, sama se však musela vyrovnávat s vlastními problémy. Roky totiž tajila svou orientaci, přičemž nyní se odhodlala ke coming outu. Farářka, která před časem zazářila ve StarDance, ve své chystané knize Zpověď farářky přiznala, že má přítelkyni.

Nedávno jsme krásku, která si získala srdce Kopecké, mohli vidět i poprvé na veřejnosti. Jako pár se hrdličky dostavily na křest knihy Koloušek, která je dílem Jany Bernáškové. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz. Až na hrstku vyvolených přitom téměř nikdo netušil, že Andrea je přítelkyní Kopecké, jelikož svou vzájemnou náklonost tehdy na veřejnosti neprojevovaly. 

Výjimečná osoba

Na fotografiích se farářka usmívá od ucha k uchu a je jasné, že už tehdy prožívala šťastné chvíle. V rozhovoru pro Novinky.cz přiznala, že je pro ni její přítelkyně Andrea výjimečná a mají před sebou společný život. "Není to zase tak dlouhá doba. Ale něco je jiné, vnímám, že mám po svém boku výjimečnou osobu, se kterou chci prožít celý život," řekla Martina v rozhovoru.

Zásadní důvod, proč se farářka rozhodla jít po takových letech s pravdou ven, je touha žít v pravdě. "K zásadním patří rozhodnutí již nepředstírat, nelhat, touha žít v pravdě," vysvětlila Kopecká, která si nyní žije spokojený život s krásnou partnerkou po svém boku.

Související články

Další články