Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanynky Sexu ve městě pláčou: Kromě Samanthy v pokračování nebude ani pan Božský

Zdroj: Warner Bros.
+ Další 2 fotografie
odmítnutí
Jak už bylo potvrzeno, Sex ve městě se vrací a spolu s ním i oblíbené hrdinky. Výjimkou je Samantha, kterou hrála Kim Cattrall (64). Ukázalo se ale, že není jedinou podstatnou postavou, která bude v pokračování chybět. Dámy zapláčou, protože se nevrátí ani šarmantní pan Božský v podání Chrise Notha (66).

Nová řada seriálu Sex ve městě s podtitulem And Just Like That se bude natáčet v průběhu letošního léta a kromě Kim Cattrall, která hrála Samanthu, se v ní objeví všechny hlavní ženské postavy. Novinkou ovšem je, že se nevrátí ani ta nejdůležitější mužská postava.

Fanynky pravděpodobně zapláčou, neboť po celou dobu prvního seriálu a v obou filmech milovaly pana Božského v podání Chrise Notha. Web Page Six informoval, že se nevrátí, neřekl ovšem, jak jeho absenci v seriálu tvůrci vysvětlí.

Kromě Notha se nevrátí ani David Eigenberg, kterého si diváci pamatují jako Stevea, se kterým udržovala vztah a kterému přivedla na svět syna zrzavá právnička Miranda. Ani jeho odchod nebyl vysvětlen.

Nahrazení Samanthy

Toho, že se Kim Cattrall nechce vrátit jako Samantha, využijí tvůrci k tomu, aby k další kritice na téma rasismu, které čelili v minulosti, už nezavdali příčinu. Její postavu mají podle deníku Daily Mail chtít nahradit dvěma novými postavami s barevnou pletí, jednou Afroameričankou a jednou Asiatkou.

Související články

Další články