Ale dámy, Jarda je zadaný a jeho přítelkyně by určitě nejraději koukala na jeho vypracované tělo sama. Legendární hokejista je známý nabušenec, který se klidně probudí uprostřed noci a jde si zaběhat se zátěžovou vestou nebo se zničit do posilovny.

Nyní má po sezóně a svému tělíčku dává zasloužený odpočinek. Společně se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou tráví čas na plážích nebo v Las Vegas. Ta se o něj stará jako o klenot, ještě aby ne, s Jardou by snad chtěla chodit každá žena na světě.

Útočník Floridy nyní dostal možnost nafotit svůj první kalendář. Prostřednictvím Facebooku mapoval, jaký by o něj byl zájem. Také zkoušel zjistit, v jakém prostředí a oblečení by bylo nejlepší ho nafotit.

Toho se samozřejmě rychle chytly všechny ženy, které ho na sociální síti sledují, a radily mu. Strhla se lavina komentářů typu: „Nafoť se bez oblečení, to se bude prodávat nejlépe.“ Je jasné, že by ho všechny fanynky světa nejraději viděly tak, jak ho bůh stvořil. No těžko říct, jestli jim Jarda vyjde vstříc, spíše se to moc očekávat nedá.