Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fanynky pláčí: Milan Peroutka razantně změnil účes a nafotil fotky jako z módního magazínu

Zdroj: se souhlasem @hairstudiohon­zakorinek / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Dohola
Milan Peroutka (30) razantně změnil svůj účes. Na to, že zpěvákovi začaly vlasy přerůstat přes hlavu, jej upozornily i jeho fanynky. Milan tedy neváhal a jal se holicího strojku. Za malou chvíli už stál před objektivem a nadšeně pózoval.

Milan Peroutka (30) shodil po více než roce svou pověstnou vlnitou kštici. Kadeřnictví jsou kvůli vládním nařízením zavřena a Milanovi začaly lokny pomalu přerůstat. Upozornili jej na to už i jeho fanoušci na sociálních sítích. Herec se bez váhání rozhodl pro razantní změnu účesu a vyzkoušel si i roli modela. Moderátor Snídaně s Novou si své dlouhé vlasy hýčkal a užíval. "Já to mám tak, že když si vezmu něco do hlavy, tak si za tím jdu. Tak to mám se vším. A bylo to tak i s vlasy. Zhruba před rokem jsem řekl, že to chci zkusit, a tak to rostlo a rostlo,“ vzpomíná oblíbený zpěvák. Změny ale nelituje.

"Upřímně, kratší vlasy jsou rozhodně pohodlnější. Inspiraci na nový účes jsem hledal sám,“ směje se Milan, který s kadeřnictvím Honzy Kořínka spolupracuje už několik let. Jako jeden z mála si teď Milan Peroutka nemůže stěžovat na spoustu volného času, moderuje, zkouší v divadle a k tomu všemu dokončuje desku i videoklip. "Vlastně jsem se teď moc nezastavil. Mám nazkoušeno. Deska by zhruba za měsíc měla být venku. Tak mám teď konečně trochu času se třeba víc opřít do sociálních sítí. Začalo mě bavit točit různá videa na TikTok. Tam jsem teď možná víc aktivní než na Instagramu,“ uzavírá Milan Peroutka s novým účesem.

Související články

Další články