Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Fanynky pana Božského v slzách: Ze šmrncovního lamače srdcí se stala stařecká kopa sádla!

Tohle má být pan Božský?
+ Dalších 23 fotografií
Herec Chris Noth (63) si užívá plážové pohody v Miami a to, že už dávno není pan Božský ze Sexu ve městě, ho evidentně vůbec netrápí. Stárnoucí herec přišel o svou pověstnou jiskru v oku, ze které šílely davy žen po celém světě. Místo vypracovaného těla nosí vepředu baťůžek a o upraveném vzhledu se také nedá mluvit.

Kdo by si nepamatoval pana Božského, legendární postavu ze Sexu ve městě. Trochu promiskuitní, ale vždy elegantní gentleman, který dokázal ženu uhranout jedním pohledem. Spousta žen po celém světě milovala seriál hlavně kvůli charismatické­mu herci.

Je třeba si ale uvědomit, že od první série velmi úspěšného seriálu už uplynulo dvacet let. Takže je pochopitelné, že se hlavní představitel pana Božského Chris Noth docela hodně změnil. Jeho havraní vlasy jsou již minulostí.

Nyní zdobí jeho hlavu prošedivělé a střapaté háro. Vypadá to, že herec si na vizáž moc nepotrpí. Navíc přibral pěkných pár kil a místo vypracovaného bříška s sebou tahá napěchovaný baťůžek. No jo, čas holt nikdo nezastaví.

Mohlo by vás zajímat

Další články