Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fanynky omdlévají: Do Karlových Varů dorazila největší hvězda Robert Pattinson. Proč se držel zkrátka?

Herec konečně dorazil.
+ Dalších 8 fotografií
Americký herec Robert Pattinson (32) přiletěl na slavnostní ukončení do Karlových Varů, kde dnes finišuje filmový festival. Na tenhle okamžik čekala řada fanynek. Robert Pattinson, známý především jako upír z filmu Stmívání, konečně dorazil. Na letišti ho čekali fotografové a zástup věrných fanoušků.

Na jednu stranu můžeme říct, že třiapadesátý filmový festival v Karlových Varech strádal, co se týče skandálů, ale na stranu druhou rozhodně nebyla nouze o pořádné hvězdy. Na závěr filmového festivalu právě dorazila nejočekávanější hvězda.

Konečně je tady Robert Pattinson, známý především jako upír Edward v sáze Stmívání. Na herci bylo vidět, že má rád své soukromí a nestojí o velkou pozornost. Jakmile vystoupil z letadla, okamžitě zamířil do auta.

Jiné velké hvězdy pózovaly fotografům před Grandhotelem Pupp, ale Pattinson odmítl. Je možné, že je po cestě velmi unavený a potřebuje se hodit do pohody a odpočinout si. Tak třeba v pozdějších hodinách bude již přívětivější.

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články