Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fanynky Justina Biebera, držte se. Váš idol míří přímo do Prahy!

Justin se snad svlékne i v Praze.
Tak to je vážně bomba. Idol všech mladých holek Justin Bieber míří do Prahy. To už jen při této zprávě musí jeho české fanynky omdlévat radostí, konečně se jim splní životní sen a uvidí zpěváka naživo.

Holky, připravte si kalhotky, které budete po Justinovi Bieberovi (21) házet, za pár dní už jsou lístky v prodeji. Od 17. prosince si můžete koupit vstupenku na splnění svého snu, jít na koncert světového miláčka dívek.

Opravdu to není legrace, ale 16. listopadu 2016 v 02 vystoupí Justin jen pro české fanynky a oblaží je nejen svým zpěvem, ale určitě i svým tělem. Je známo, že se rád svléká a tím holky přivádí ještě víc do varu, div neomdlévají.

Takže fanynky, už si nastavte budíky, abyste nezapomněly koupit si lístky. Justin totiž pro své členy fanklubu přichystal překvapení. Vstupenky si můžete koupit už na jeho webových stránkách 11. prosince od 16 hodin a veřejný prodej startuje následující den od 10 hodin v síti Ticketportal.

Už předem je ale jasné, že se o Justina strhne pořádná mela a Arena bude narvaná k prasknutí.

Mohlo by vás zajímat

Další články