Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Fanynky jdou do kolen: Stále nezadaný Mikolas Josef dobývá se svým hitem Španělsko

+ Další 3 fotografie
V zahraničí se o něj perou, ale charismatický Mikolas Josef rozhodně nezapomíná na české fanoušky, nebo spíše fanynky. Nyní se chystá poprvé od úspěchu v Eurovizi vystoupit na větším koncertu v Česku, představí novou píseň a možná i své pověstné salto!

Mikolas Josef se do Česka vrací sporadicky, ale o to raději. Poté, co minulý týden vydal ve Španělsku mutaci svého hitu Lie To Me, vystoupí exkluzivně tento víkend v rámci festivalu Ynspirology ve Žlutých lázních.

Představí tam nejen song, kterým si podmanil Evropu, ale slibuje i novou píseň. A pokud to podmínky dovolí, předvede i své legendární salto, kvůli kterému o účast v Eurovizi, a zdá se i našlápnutou kariéru, málem přišel.

V nadcházejících týdnech má Mikolas nabitý pracovní program. „Mám v plánu další vystoupení v zahraničí, ale především mě čeká realizace videoklipu k novému singlu, který by měl vyjít snad v polovině září. Teď se soustředím na své vystoupení na Ynspirology, kam se vracím po roce moc rád a těším se na české publikum,“ říká s úsměvem stále šťastně nezadaný Mikolas.

Související články

Další články