Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Fanynky Davida Gránského, zpozorněte! Hezounek předvedl SVOU NADITOU CHLOUBU v upnutém overalu!

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Co nám všechno show Tvoje tvář má známý hlas ještě neukáže. Teď můžou slavit hlavně fanynky herce Davida Gránského (24). Sice se proměnil v homosexuálního zpěváka Freddieho Mercuryho, ale díky jeho divným oblečkům ukáže víc, než předpokládal.

V neděli se máme v Tváři opravdu na co těšit. Konečně to bude i něco pro lahodu ženského oka. Hezounek David se navlékne do těsného světlého overalu, který více odkrývá, než zakrývá. V těsném elastickém kostýmu nebylo Davidovi zrovna nejlíp.

„Celou dobu jsem se cítil jako nahý. Všichni mi koukali mezi nohy. Kostým byl hodně přiléhavý, jako cyklistický dres. Byl to zatím nejodvážnější kostým, ve kterém jsem se na pódiu opravdu styděl. Aby mi nebylo pod tím upnutým kostýmem vidět úplně vše, dostal jsem na intimní partie suspenzor. Bylo to hodně nepříjemné. Jsem rád, že je to za mnou,“ směje se David.

Přeci jen je tam ale přes ochrannou clonu něco vidět. Zatím se podívejte na fotky a více toho odhalí v neděli od 20.20 na TV Nova.

A do jakých zpěváků a zpěvaček se převtělí ostatní soutěžící?

Miroslav Etzler – Amanda Lear Roman Vojtek – Jon Bon Jovi Jan Cina – OutKast (André 3000) Marta Jandová – Annie Lennox Ivana Jirešová – Jana Kratochvílová Markéta Procházková – The Pointer Sisters Anna Slováčková – Eminem

Související články

Další články