Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanynky Davida Gránského mohou skákat radostí: Prozradíme vám, kde se můžete pokochat zpěvákovým hlasem naživo

+ Další 2 fotografie
David Gránský je jedním z neúspěšnějších mladých zpěváků u nás. Největší ohlasy vzbudil, když vystupoval v pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Od té doby jeho sláva stoupá prudce vzhůru. Jeho fanoušci a fanynky po něm doslova šílí a my vám přinášíme skvělou zprávu. Víme totiž, kde na zpěváka můžete toto léto narazit. David zazáří v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku.

Pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku zakončí 5 let svého uvádění překrásnou open-air derniérou, která nemá v českých zemích obdoby. Ta se uskuteční 25. srpna v Přírodním divadle na Konopišti.

„Kapka medu je náš nejoblíbenější muzikál, za 5 let ho vidělo více než 100 000 diváků. Pro Konopiště jsme připravili speciální dekorace, světelné efekty i to nejlepší herecké obsazení. Všichni si s námi mohou užít výjimečný večer, open-air derniéra muzikálu je v Čechách vlastně premiérou,“ říká producentka Lenka Pixová.

V muzikálu zazáří David Gránský, kterého zejména náctileté publikum doslova miluje. Kromě toho, že má David opravdu výjimečný hlas a talent, tak také perfektně vypadá. A to je hned o další důvod navíc, proč si návštěvu tohoto muzikálu nenechat ujít.

Vedle Davida Gránského budou excelovat takové hvězdy jako Anna Julie Slováčková, Michaela Sejnová, Jiří Zonyga, nebo Michaela Nosková (34). Takže pokud nemáte na konec prázdnin žádný plán, tak už ho vlastně máte.

Související články

Další články