50 odstínů šedi je blogísek jedné americké hospodyně, který vyšel knižně a stal se hned bestsellerem mezi frustrovanými paničkami, co mají sex jen jednou měsíčně, a mezi puberťačkami, které žijí sen, že si je vezme strašný pracháč a s ním budou šťastné až do skonání světa.

Této věci od ženy jménem E. L. James se nedá ani říkat kniha, neboť nesplňuje její náležitosti, je to jen změť vět a slov, někdy dokonce máte pocit, že se odstavce opakují. Je to vlastně jako číst slabikář se sprostými slovy.

A samozřejmě čím je to hroznější, tím to má větší šanci na zfilmování, takže 14. února se můžete těšit na kinopremiéru porna o dvacetileté holce, která zažívá během sexu asi deset orgasmů (to už by spíš našli na Slunci vodu než tohle), a prostopášný milionář se do ní zamiluje (to už by dala konečně Ornella JMÉNEM VŠECH inteligentní rozhovor než tohle).

Jenže to nejzajímavější, kvůli čemu na to fanynky houfně zavítají, tam vůbec nebude. Jamie Dornan (32), herec, který ztvárnil roli Greye, totiž zveřejnil informaci, že ve filmu se neobjeví jeho penis. Což je asi zatím jediná podstatná informace o celém filmu, není proto divu, že se jí věnuje takový prostor.

Jamie dává rozhovory o tom, jak je na place příliš velký štáb, a proto nemůže být vzrušen, jak si svůj penis chrání a jak bude nahrazen nakonec během úprav filmu. O ději ve filmu se samozřejmě nikdo z těch, co na něm pracují, bavit nemůže. Protože tahle hrůza ani žádný děj nemá. Není divu, že se celá reklama musí stavět na penisech…