Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Fanynka se pustila do Lucie Vondráčkové: Jdeš přes mrtvoly a chceš jen peníze!

Fanynka se pustila do Lucie Vondráčkové: Jdeš přes mrtvoly a chceš jen peníze!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 38 fotografií
kritika
Návrat do Česka po dlouhých letech strávených v Kanadě se zdál být pro Lucii Vondráčkovou (39) těžkou záležitostí. Její příspěvky na sociálních sítích však hovoří o tom, že si jen chvíli po příjezdu začala užívat krás vlasti. Fanoušci zpěvačku u jejích fotek zahrnují chválou, našla se však i osoba, která se jí napsala vzkaz, na jaký jen tak nezapomene.

Lucie Vondráčková se po letech vrátila z Kanady do Česka, aby mohla i nadále trávit čas se svými syny. Pokud zrovna nepracuje, užívá si možností, které jí krásy vlasti nabízí. Svým cestováním po Česku se ráda chlubí na svých sociálních sítích, nemohla ale tušit, jaký komentář se objeví pod zcela obyčejnou fotkou, na které si u ohniště opéká špekáček.

Jedna z uživatelek a dle komentáře i bývalá fanynka Lucii napsala velmi drsný vzkaz. "Měla jsem vás moc ráda. Ale když teď vidím, jak jdete po penězích i přes mrtvoly, tak se mi hnusíte. No, není divu, že vás chlap i děti opustili. Jste se ukázala," napsala komentující.

Na neznámou ženu, vystupující pod anonymním profilem s nicneříkající profilovou fotkou, se okamžitě vrhly zástupy Luciiných fanoušků, kteří zpěvačku bránili. Komentář byl následně smazán.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy