Ewa Farna (25) si nedá říct. Půvabná dívka s hlasem jako zvon, ale vkus na oblečení nulový. V posledních týdnech ovšem Ewa dostávala chválu ze všech stran za to, že se opravdu vkusně obléká a dává si pozor, aby nevyšla do společnosti v nějakém outfitu, ve kterém vypadá jako mohutná matrona.

Kdekdo by si řekl, že u zpěvačky konečně svítá na lepší časy. Bohužel potom, co se ukázala na sociálních sítích v modrém kostýmku, všichni ztratili i tu poslední naději. Ewa vypadala jako robustní dáma v letech a připomínala modrou lokomotivu Tomáše.

Tentokrát si všimli i fanoušci, že je něco špatně. Přitom Farna má jedny z nejvěrnějších fanoušků, kteří by se za ni bili hlava nehlava. Ale už i oni si stihli všimnout, že je něco špatně.

„Dobrý den Evi, vy se v tom zrcadle opravdu nevidíte? Jste tak krásná žena, ale tohle je děs,“ napsala opatrně jedna z dívek. „Já se cítím sexy. Dovolte každému být svůj. Dokud jsme zdraví, tak je to otázka vkusu. Snad nemusíme mít všichni stejný,“ držela se ještě s odpovědí Farna.

Dívka ale přitvrdila. „Modrý přízrak, fakt strašné,“ napsala. A to už jindy pohledná zpěvačka nemohla vydýchat a drzou fanynku pořádně setřela. „Evidentně dle odpovědi jste dost povrchní. Takže je mi líto, ale pokud se vám nelíbím, nechápu, proč sledujete můj Instagram, který je postaven na fotkách. Koukněte na jiné profily, třeba se vám tam bude líbit víc a nemusíte ze sebe pouštět tolik negativní energie. Nám i vám bude líp,“ nepárala se s tím Ewa.

A co myslíte vy? Je dobře, že se zpěvačka ozvala, nebo je tohle jednání už přes čáru a Ewa by měla raději vyhledat pořádného stylistu?