Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Fantomas v slzách: Ve věku 87 let zemřela Mylène Demongeot

Takto krásně vypadá herečka nyní, fotografie je zhruba rok stará.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Úmrtí

Ve čtvrtek nás navždy opustila herečka Mylène Demongeot. Proslavila se hlavně ve filmech jako Tři mušketýři nebo v sérii o Fantomasovi. Odešla ve věku 87 let. Smutnou zprávu přinesla její tisková mluvčí. 

"S hlubokým dojetím a velkým zármutkem vás informujeme o smrti herečky Mylène Demongeot, ke které došlo 1. prosince ve věku 87 let," píše její tisková mluvčí, France Bleu Mayenne, jak uvedl web francetvinfo.fr.

Krásná herečka byla často spojována s Brigitte Bardot. Nejenže jí byla extrémně podobná, ale také to byly dobré přítelkyně. Mylène byla sexsymbolem hlavně v období 60. let. Pro většinu mladých slečen byla velkým vzorem.

Podle webu Lemonde.fr si zahrála například po boku velikánů, jako byl Jean Marais a Louis de Funés ve filmové sérii Fantomas. Dále s Alainem Delonem ve snímku Faibles femmes a mnoho dalších. "Mylène Demongeot byla angažovaná herečka, která se obzvláště zasazovala za obranu životního prostředí a práva na důstojnou smrt," svěřila se její rodina v prohlášení.

Herečka zemřela v pařížské nemocnici. Rodině přejeme upřímnou soustrast.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy