Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Fantom z Královéhradecka: Kazí rodinám Vánoce, očesává jim ozdobené stromečky! VIDEO

Poměrně kuriózní případ zaměstnává královéhradecké policisty. Pátrají tam po neznámém člověku, který se vloupal na zahradu rodinného domu a ukradl vánoční výzdobu. Pro svůj lup dojel autem a následně zmizel neznámo kam. Královéhradečtí policisté po něm pátrají. Žádají o pomoc veřejnost a uveřejnili video krádeže.

"V sobotu dopoledne jsme přijali oznámení o krádeži vánočních ozdob. Neznámý pachatel měl v časných ranních hodinách odcizit ze vstupních dveří adventní věnec a ze smrčku zasazeného v květináči umístěného u dveří 17 ozdob a 5 metrů světel, vše v hodnotě 1500 korun. Z dodaného videozáznamu je zřejmé, že osoba k pozemku přijela vozidlem, obhlédla situaci, vyzkoušela, zda je zamčená branka i vjezdová brána, přelezla plot a "očesala" stromek," uvádí Iva Kormošová, královéhradecká policejní mluvčí.Policie už zahájila trestní řízení. V případě, že pachatele nebo spíše pachatelku policisté dopadnou, může si ve vězení posedět až tři roky. Pokud osobu na videu poznáváte, můžete se obrátit na jakoukoli policejní služebnu, případně na linku 158.

Zdroj náhledového obrázku a videa: Policie ČR


Podívejte se také na bizarní video, kdy policisté obvinili muže ze dvou trestných činů za jediný den. Nejdříve se ukájel před ženami, pak ho chytli s 2,2 promile:Související články

Další články

Nejnovější kauzy