Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Fantastická proměna Zuzany Belohorcové: S dlouhými vlasy je prvotřídní kočka, foto uvnitř

Fantastická proměna Zuzany Belohorcové: S dlouhými vlasy je prvotřídní kočka, foto uvnitř
Zdroj: archiv Zuzana Belohorcová
+ Dalších 10 fotografií
Proměna Belohorcové
Že je Zuzana Belohorcová (44) přirozeně krásná, není pochyb. Poslední roky nosí účes nakrátko a většinu jejích fanoušků jistě zajímá, jak by vypadala s dlouhými vlasy. Nyní se Zuzana pochlubila několika snímky, na kterých má dlouhé vlasy. A nutnou podotknout, že by s dlouhými vlasy vypadala opravdu bombasticky.

Zuzana Belohorcová je od přírody krásná a těžko by se hledal někdo, kdo by to zpochybnil. Někdejší moderátorka Peříčka je okouzlující, pohledná a navíc má perfektní postavu, na které tvrdě maká. Zuzana má již delší dobu vlasy ostříhané nakrátko. Hodně fanoušků ovšem zajímá, jak by vypadala s dlouhými vlasy. Zvídavým fanouškům dala Zuzana konečně odpověď.

Perfektní proměna

Belohorcová, která aktuálně žije za velkou vodou v Miami, vypadá velmi dobře i s krátkými vlasy. Nicméně nyní postla několik snímků, kde má dlouhé vlasy, což jí nesmírně sluší. Vlasy si Zuzana prodloužila pomocí aplikace a ukázala hned tři různé verze. Na to, jak by Belohorcová vypadala s dlouhými vlasy, se můžete podívat do fotogalerie.

Už nyní je Zuzana prvotřídní kočka, ovšem s dlouhými vlasy by byla dokonalá. Sama Zuzana přiznala, že si vždycky přála, aby měla krásné, husté a dlouhé vlasy. Hlavu si z toho ale neláme. "Když jsem je nedostala do vínku, nedá se nic dělat. Příroda to má asi spravedlivě rozdělené. Někde ubere, někde přidá, ale tak to má asi být. Měli bychom být spokojení s tím, co máme," komentovala na sociální síti svojí proměnu.

Fanouškům se samozřejmě proměna Zuzany moc líbí. "Tak to je pecka. Dlouhé vlásky Vám moc sluší Zuzi," napsala jedna ze sledujících. "V dlouhých vlasech jste ještě větší kočka! Jděte do toho," vzkázala jiná fanynka.

A jak se Zuzana s dlouhými vlasy líbí vám? Myslíte si, že jí to sluší víc s krátkými nebo s dlouhými vlasy? Dejte nám vědět do komentářů.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy