Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Fantastická proměna Jessiky Simpson: Boubelka je minulostí, ukázala vysportované tělo

Fantastická proměna Jessiky Simpson: Boubelka je minulostí, ukázala vysportované tělo
Zdroj: archiv Jessica Simpson
+ Dalších 14 fotografií
proměna
Jessica Simpson (40) dlouho bojovala s nadváhou. Během třetího těhotenství rapidně přibrala a vypadala doslova jako koule. Teď se Jessica pochlubila vysportovanou postavičkou a fanoušci nepřestávají žasnout nad její proměnou.

Americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson je často spojována s problémy s váhou. Proslavila se jako pohledná blondýnka s tělem jako proutek. Jenže postupem času její váha začala stoupat. Pak zase klesala a během třetího těhotenství přišel šok. Těhotenství před čtyřicítkou dalo Jessice pořádně zabrat. Rapidně přibrala, byla celá oteklá a pomalu nemohla ani chodit.

Jessica je opět ve formě

V průběhu třetího těhotenství, kdy se z ní stal pořádný cvalík vážící téměř 110 kilo, se Jessica rozhodla, že chce žít zdravě a především zhubnout. A ejhle, herečce se to podařilo.

Jessica postupně kila shazovala pryč a teď je z ní zase ta hubeňounká blondýnka jako před lety. Simpson po své proměně začala sociální síť zahlcovat snímky, kde je krásně vidět tělíčko.

Před pár dny se Jessica pochlubila fotkou zachycující její perfektně vysportované tělo a všem spadla brada. Jessica vypadá líp než kdy jindy. Jak moc jí to teď sekne, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy