Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fanouškům se splnil sen: Spice Girls se daly znovu dohromady! Poznali byste je dnes?

„Spajsky“ opět spolu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
V roce 1994 vypukla v hudebním světě revoluce. Vznikla kapela Spice Girls a na hitparády zaútočily drzé britské holky. Jejich pecka Wannabe se okamžitě dostala mezi top písně na celém světě a hvězda byla na světě.

Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell. To byla pětice holek, která na dlouhé roky ovládala hudební žebříčky a vyprodávala koncerty.

Vydržely spolu pracovat 4 roky, ale pak přišel rozpad kapely. „Spajsky“ opustila Geri Halliwell, která se trochu naivně vrhla na sólovou kariéru. Pár pecek se jí sice povedlo, ale bez ostatních zpěvaček na vrcholu dlouho nevydržela. Zbytek kapely se s fanoušky rozloučil singlem Goodbye, který dlouhé týdny trhal žebříčky hitparád. Ale pád kapely už nešel zastavit. Victoria Beckham tenkrát čekala prvního potomka a zbytek holek zase lákala sólová kariéra.

Od té doby se každá vydala vlastní cestou a dohromady se ukázaly pouze dvakrát. A to v roce 2007, kdy se rozhodly uspořádat světové turné s názvem The Return of the Spice Girls. Jejich koncert v Londýně byl vyprodán za 36 sekund, ale turné nakonec nedokončily.

Podruhé se daly dohromady během olympiády v Londýně v roce 2012, kde společně vystoupily na závěrečném ceremoniálu.

Domluvené vystoupení většinou padlo kvůli vytíženosti Victorie Beckham. Ta se sice vymlouvala na děti, ale během mateřských dovolených se stačila vypracovat na módní ikonu, má vlastní řadu oblečení a kosmetiky.

Teď to ale konečně vypadá, že všechno klapne! S informací přišel deník The Sun. Podle něj se konečně podařilo se všemi členkami domluvit a holky se dají v roce 2018 dohromady. Natočí album a dokonce o nich vznikne reality show. „Budou pracovat na nejrůznějších projektech společně. Největší problém byl klasicky přesvědčit Victorii,“ řekl zdroj deníku.

A proč teď? Předtím byly jejich vztahy chladné a holky by mezi sebou na kafe nešly. Ale dal je dohromady rozvod Mel B, kterou manžel psychicky i fyzicky týral. Bývalé kamarádky se ji rozhodly podpořit a sešly se. Na začátku letošního roku také Geri Halliwell ve 44 letech porodila svého druhého potomka, což holky také náležitě oslavily.

„Všechny jsou vytížené a není jednoduché dostat je na jedno místo ve stejný čas,“ dodal zdroj s tím, že po letech se to konečně podařilo a fanoušci se mají na co těšit.

Související články

Další články