Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Fanoušek v pardubickém hokejovém kotli masturboval během zápasu! Víte, kdo „vytáhl hokejku“ mezi lidmi?

Při hokeji by se masturbovat asi nemělo.
+ Další fotografie
To je teda gól. Hokejovému fanouškovi v Pardubicích evidentně nestačilo vzrušení ze hry samotné, ale potřeboval ještě něco navíc. Podobné intimní hrátky by si ale nejspíše měl nechat na doma nebo někam do soukromí. Tohle totiž do hokejové arény rozhodně nepatří!

Hokejový perníkáři dokázali během pátečního večera přehrát o tři branky soupeře z Vítkovic. Fanoušci úspěch svého klubu samozřejmě pořádně oslavili. Jeden z nich se ale nejspíše nechal unést a slavil skutečně nevybíravým způsobem!

Triumf ho natolik vzrušil, že si bez servítek vzal do rukou svoje nádobíčko a začal masturbovat. Na Jižní tribuně tak bylo o zábavu postaráno. Po pachateli nyní pátrá policie a snaží se ho dopadnout.

Pokud jste tedy někdo byl na hokeji a kromě podívané na ledě jste si všimli i této show, pak se ozvěte policii a pomožte ji nebezpečného onanistu dopadnout. Přeci jen, něco podobné na podobná místa určitě nepatří.

Víte, kdo si při zápase udělal dobře? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články