Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Fanoušek tělem i čelem: Tenhle milovník fotbalu má na hlavě opravdu divné tetování!

Nejvěrnější fanoušek na světě! Podívejte se v galerii, která značka
mu tak učarovala, že si ji nechal vytetovat!
Zdroj: reprofoto dailystar.com

Pan Manchester United – ano, opravdu se tak jmenuje – si nechal na čelo vytetovat logo fotbalového klubu Manchester United! A to celé udělal na protest.

Nejprve totiž muž, jehož pravé jméno je Zdravko Levidjov (50), vedl ve svém rodném Bulharsku šest let soudní spor o to, aby si mohl změnit jméno, a absolvoval celkem 15 slyšení. Když nakonec po šesti letech vyhrál a dostal povolení, aby se mohl jmenovat pan Manchester United, nechtěly mu úřady zapsat nové příjmení na občanský průkaz.

Na protest se rozhodl si nechat vytetovat logo klubu přímo doprostřed čela. Taková celkem normální a běžná záležitost, že?

Pan United – který nemluví anglicky – řekl prostřednictvím tlumočníka pro magazín Daily Star: „Teď, když se někdo zeptá, jak se jmenuji, tak stačí jenom ukázat na čelo!“ Posuďte sami, kdo by to nechtěl!

„Potvrzuji tím svou oddanost k United. Původně jsem si chtěl znak nechat vytetovat na rameno, ale nemělo by to ten efekt.“

Bývalý stavitel žije se svou matkou a kočkou, mimochodem jménem David Beckham,, v bytě naplněném k prasknutí plakáty, vlajkami, šálami a všemožnými suvenýry, které připomínají jeho milovaný klub. A jeho nejoblíbenějším hráčem je samozřejmě nečekaně – Beckham.

Prostě oddanost až za hrob!

Související články

Další články