Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Fanoušek orodoval za návrat prince Harryho: Král Karel III. se mu vysmál do obličeje

Král Karel III. se měl vysmát fanouškovi za dotaz o princi Harrym.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Spor

Král Karel III. (74) má velmi ostrý smysl pro humor. Panovník se na videu zveřejněném na Twitteru vysmál fanouškovi, který ho prosil, aby se mohl princ Harry vrátit do Velké Británie. V lednu princ Harry (38) prozradil, že se zřejmě nezúčastní korunovace svého otce, která má proběhnout v květnu tohoto roku.

Twitterem se šíří video, na němž se král Karel III. vysmál fanouškovi, který se před ním zmínil o princi Harrym. Panovník šel navštívit fanoušky a studenty do kampusu Stratfordské univerzity ve východním Londýně a se všemi se zdravil.

Jeden z přítomných na krále zakřičel: „Můžete Harryho přivést zpět?“ Král nejdříve otázku neslyšel, a když se ho zeptal: „Koho?“, fanoušek odvětil: „Harryho.“ Na to konto se král Karel III. rozesmál a pokračoval dál.

Korunovace se zřejmě nezúčastní

Tato překvapivá reakce přišla zrovna v době, v níž se spekuluje o tom, zda se princ Harry zúčastní květnové korunovace krále Karla III. V lednu tohoto roku Harry řekl, že necítí žádný závazek jít na otcovu korunovaci, jak píše web Page Six.

Jak princ Harry, tak i jeho žena Meghan Markle budou podle královského historika Huga Vickerse pozváni na korunovaci, blízký přítel královské rodiny však předpověděl, že princ pozvání nepřijme. „Harry dal jasně najevo, že má určité podmínky, než přijme jakékoliv pozvání. Vždy je možné se usmířit, pokud jsou obě strany ochotné. Ale nemyslím si, že Harry ustoupí,“ uvedl podle již zmíněného webu blízký zdroj rodiny.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy