Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvák Daniel Hůlka ukázal svou rozkošnou holčičku! Komu je dcera fanouška Miloše Zemana podobná?

Daniel Hůlka ukázal potomka.
Zdroj: archiv Daniela Hůlky
+ Dalších 6 fotografií
Manželka zpěváka Daniela Hůlky (49) Barbora přivedla krásnou dceru na svět 28. února a v neděli už si vezl své holky zpěvák z porodnice domů. Podívejte se, jak to rodince sluší. No nejsou k zulíbání? Jsou!

Daniel Hůlka ukázal krásnou dceru Rozárku. „Obě jsou v naprostém pořádku, porod byl bezproblémový, Barborka to zvládla úžasně, je ohromně statečná,“ řekl Hůlka. U porodu ale nebyl.

„Zastávám názor, že chlapi na porodní sál nepatří. Samozřejmě v porodnici jsem byl, netrpělivě jsem nervózně chodil po chodbě sem a tam,“ usmívá se Hůlka, pro kterého je nyní otcovská role premiérou. Z dcery je nadšený. „Je nádherná,“ pěje ódy na miminko. Rozárka po narození měřila 46 centimetrů a vážila 3 kilogramy. Nyní se zpěvák pochlubil fotkou holčičky, která je zatím celá maminka.

Hůlku teď kromě seznamování doma s Rozárkou čeká finální zkoušení muzikálu Robinson. „Prožívám teď úžasné období. Mám nádhenou dceru a čeká mě premiéra skvělého muzikálu. Strašně se na to těším. Máme před sebou posledních pár zkoušek a už se moc těšíme do divadla před diváky,“ dodal velký fanoušek prezidenta Miloše Zemana (73).

Související články

Další články