Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Zpěvák Daniel Hůlka ukázal svou rozkošnou holčičku! Komu je dcera fanouška Miloše Zemana podobná?

Daniel Hůlka ukázal potomka.
+ Dalších 7 fotografií
Manželka zpěváka Daniela Hůlky (49) Barbora přivedla krásnou dceru na svět 28. února a v neděli už si vezl své holky zpěvák z porodnice domů. Podívejte se, jak to rodince sluší. No nejsou k zulíbání? Jsou!

Daniel Hůlka ukázal krásnou dceru Rozárku. „Obě jsou v naprostém pořádku, porod byl bezproblémový, Barborka to zvládla úžasně, je ohromně statečná,“ řekl Hůlka. U porodu ale nebyl.

„Zastávám názor, že chlapi na porodní sál nepatří. Samozřejmě v porodnici jsem byl, netrpělivě jsem nervózně chodil po chodbě sem a tam,“ usmívá se Hůlka, pro kterého je nyní otcovská role premiérou. Z dcery je nadšený. „Je nádherná,“ pěje ódy na miminko. Rozárka po narození měřila 46 centimetrů a vážila 3 kilogramy. Nyní se zpěvák pochlubil fotkou holčičky, která je zatím celá maminka.

Hůlku teď kromě seznamování doma s Rozárkou čeká finální zkoušení muzikálu Robinson. „Prožívám teď úžasné období. Mám nádhenou dceru a čeká mě premiéra skvělého muzikálu. Strašně se na to těším. Máme před sebou posledních pár zkoušek a už se moc těšíme do divadla před diváky,“ dodal velký fanoušek prezidenta Miloše Zemana (73).

Mohlo by vás zajímat

Další články