Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci zuří, Dara se směje: Rytmusi, děláš z Jasminy dojnou krávu!

Zdroj: archiv, Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 43 fotografií
Přestřelka
Rytmus (42) se nemůže dočkat prvního miminka a těhotnou Jasminou Alagič (29) se chlubí, kudy chodí. Jenže některé fanoušky už to štve a dali rapperovi najevo, že taková nálož fotek je příliš. Nejvíc jim vadí, že si na Instagramu vystavil její zvětšené poprsí. Dara Rolins (46) jejich počínání na Maledivách sleduje z Bali a nezbývá jí, než se smát!

Už to vypadalo, že se Rytmus (42) přestal chovat jako puberťák nadobro, ale rodák ze slovenských Piešťan si zkrátka nedá říct. Zase se urval ze řetězu na sociálních sítích a fanoušci zuří. Především kvůli Jasmině Alagič (29)!

Ta je totiž přibližně ve čtvrtém měsíci a spolu s prvními těhotenskými kily se jí i výrazně zvětšila ňadra. Rytmus se svou zakulacující se kráskou pochlubil a strhl tím lavinu.

„Chudák Jasmina, vystavuješ ji tady jak dojnou k... Styď se!" napsala mu jedna z komentujících. "Vždyť to není normální, řveš, že vás všichni řeší, a pak sem dáš toto," přitakala další.

Našli se však i tací, kterým se fotka líbila, a Rytmusovi znovu blahopřáli. "Je úžasné být otcem. Od chvíle, kdy jsem dostal tento dar, dělám pro to maximum, abych vychoval úžasné lidi. Gratuluju a držím palce," stálo v jednom z pozitivních vzkazů.

Počínání Rytmuse a Jasminy na Maledivách sleduje z Bali vysmátá Dara Rolins (46). Svého ex už dávno neřeší a ve svém příspěvku, kde si svou tradiční dovolenou pochvalovala, se dvojici tak trochu vysmála.

"Čas tady plyne opravdu pomaleji... ale plyne. I když jsou místa a chvíle, kdy si přejeme opak, nezměníme to. Vyšší princip, říká se tomu život. Dnes mě poprvé napadlo zeptat se, kolikátého vlastně je. A z 'ještě' bylo rázem 'už jen'. Představte si, že konec měsíce vychází i tady na Bali na 31.," napsala Dara na Instagram.

A co teprve, až se to miminko narodí. To bude s Rytmusem teprve peklo!

Související články

Další články