Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Fanoušci zuří! Adele zrušila koncerty v Las Vegas hodiny před začátkem

Adele: Fanoušci zuří! Zpěvačka zrušila koncerty v Las Vegas hodiny před začátkem
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
zpěvačka

Britská popová zpěvačka Adele odložila 24denní koncertní sérii v Las Vegas několik hodin před jejím začátkem. Na sociálních sítích uvedla jako důvod zpoždění příprav způsobená pandemií covidu-19 a nákazu přímo ve svém štábu.

Třiatřicetiletá zpěvačka, která se pravidelně umisťuje na předních příčkách hitparád, uvedla, že je "zdrcená". Fanouškům slíbila, že koncerty přeloží na jiné datum. "Je mi to moc líto, ale moje show není připravená," vzkázala Adele se slzami v očích svým příznivcům na sociálních sítích.

"Ze všech sil jsme se snažili, abychom to dali včas dohromady a bylo to pro vás dost dobré, ale naprosto nás zničilo zpoždění dodávek a covid-19," řekla. Dodala, že polovina jejího týmu se nemocí nakazila.

Adele se také omluvila fanouškům, kteří již dorazili do Las Vegas. "Omlouvám se, je to na poslední chvíli. Jsem strašně naštvaná. Je mi to opravdu trapné a moc se omlouvám všem, kteří opět cestovali," prohlásila hudebnice.

Jsem super naštvaný

Někteří z fanoušků ji na sociálních sítích podpořili. Uvedli, že to bylo správné rozhodnutí, a popřáli jí i jejímu týmu hodně štěstí. Mnoho dalších je však roztrpčených, protože jim hrozí, že přijdou o stovky dolarů z rezervací letenek a hotelů. "Co se stalo s hudebním průmyslem, když Adele zruší svou nadcházející show v Las Vegas - den před otevřením? Jsem si jistý, že je zdrcená, ale fanoušci, kteří už tam jsou z mnoha míst na světě, budou extrémně naštvaní. Doufám, že tým Adele přijde s něčím, co fanoušky uklidní," napsal jeden z mnoha zklamaných fanoušků, kterého cituje list Daily Mail.

Další člověk, který měl koupený lístek, řekl: "Jsem super naštvaný, že Adele odložila všechna svá vystoupení v Las Vegas. Už jsem utratil 1200 dolarů za letenky, hotel a lístky na koncert. O dovolené z práce ani nemluvě."

Adele měla ode dneška v hotelu Caesars Palace odehrát 24 koncertů po vydání svého čtvrtého alba s názvem 30. Hotel Caesars Palace na Twitteru uvedl, že chápe zklamání fanoušků. "Vytvořit show takového rozsahu je neuvěřitelně složité. Adele plně podporujeme a jsme přesvědčeni, že show, kterou představí v Caesars Palace, bude mimořádná," napsal hotel.

Vstupenky se pohybovaly v cenové hladině od 60 liber (1748 Kč) do 500 liber (14 572 Kč). Adele si měla podle odhadů vydělat více než 500 000 liber za představení.

Mělo se jednat o Adeliny první živé koncerty po pěti letech. Spolu se dvěma vystoupeními v londýnském Hyde Parku, která se mají konat letos v létě, jde také o jediná představení, kde bude propagovat své nové album.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy