Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci Zaklínače jsou ve varu. Ukázky z druhé série seriálu kritizují za hudbu Kanyeho Westa

Světlo světa spatřily první záběry z druhé série úspěšného seriálu Zaklínač od společnosti Netflix. Zatímco s ukázkami z budoucího děje jsou fanoušci spokojeni, velké vášně budí hudba, kterou autoři traileru zvolili. Zaznívají hlasy, že hip-hop od Kanyeho Westa je opravdu krokem vedle. Jiní jsou ze svěžího pojetí ukázky naopak nadšení.

Jestli se stejné hudby budou autoři držet i v samotném seriálu, není jasné, ale pravděpodobně bude pravdou opak. Nicméně krok s volbou hudby může být také velmi chytrým tahem, protože rozhořčení fanoušci dokážou tvůrcům vyrobit také velmi silnou reklamu. O to víc, když zvolíte Kanyeho Westa, jednoho z nejpopulárnějších rapperů planety, jehož rodinný klan pravidelně plní první stránky světových webů.

Koronavirus se za poslední rok a půl nevyhnul ani štábům točícím ty nejlepší seriály a konkrétně tvůrce Zaklínače zachytila plnou silou jak první, tak druhá vlna, takže natáčení se protáhlo o měsíce a samozřejmě také prodražilo. Velkou smůlu měl také představitel hlavní role Geralta, Henry Cavill, který se měl při natáčení zranit. Naštěstí šlo snad jen o natažený sval na noze. Nakonec ale tvůrci všechnu smůlu překonali a je hotovo. Na nové díly se budeme moct těšit už na podzim!

Zdroj náhledového obrázku a videa: Totalfilm.cz pro eXtra.cz


Související články

Další články