Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Fanoušci vzkazují Jágrovi: Nedělej ze sebe šaška! Máme tě za národního hrdinu

Fanouškům Jardy se nelíbí, že má po svém boku striptérku. Co s tím asi
Jarda udělá?
+ Dalších 8 fotografií
Po tom, co na přítelkyni Jaromíra Jágra Veroniku Kopřivovou prasklo, že se živila vlastním tělem, tedy tancem u tyče a ukazováním svých vnad v jednom německém pofiderním podniku, fanoušci zuří. Většině z nich se nelíbí, koho to má jejich hokejový bůh po svém boku.

Portál eXtra.cz v pondělí zveřejnil fotky Jágrovy přítelkyně Veroniky Kopřivové, která si od podzimu 2014 přivydělávala peníze v Německu v pánském klubu u tyče. Jelikož zjistila, že jako modelka se asi moc neuživí. A způsobilo to velký poprask ne jenom v rodině Jaromíra Jágra, ale i u fanoušků.

Většina z nich totiž zuří. Nechápou, proč si Jarda našel bývalou striptérku a zlatokopku k tomu. Vždyť má navíc. Někteří fanoušci si myslí, že by měl dát kadeřnici z Teplic urychleně kopačky. Pokud s ní po tomto incidentu Jágr zůstane, bude toho prý litovat. Ale pak už bude pozdě. Podívejte se, jak se Jardovi fanoušci rozčilují na Facebooku.

Na všechny fotografie Veroniky Kopřivové z německého strip baru se můžete podívat ZDE

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články