Každé nedělní finálové kolo SuperStar provázejí i slzy a hněv. Včera byla vyřazena nejen Sabina Slepčíková, ale i favoritka soutěže Veronika Danišová. Jenže to bylo, jako když píchnete do vosího hnízda, fanoušci se začali bouřit, a dokonce někteří začali psát, že budou soutěž bojkotovat.

„Nejlepší vypadla a já končím se SuperStar,“ napsala pod Veroničinu fotku jedna z jejích fanynek.

„Nechápu. Dobří odcházejí, ti horší zůstávají. Přijde mi, že ta SuperStar přestává být o zpěvu,“ píše další rozhořčená divačka.

„Kovaliček má hlasy jen kvůli vzhledu. Co dnes předvedl, to byl trapas. Ty intonace, ta angličtina, a toto je výsledek finále dvou národů? Trapné. Soutěž není o zpěvu, ale o vlhkosti přirození hlasujících,“ napsala rozhořčeně dívka, co teď už nechce pěveckou soutěž dál sledovat, a narážela na to, že jde spíš o to, že mužská část soutěžících svými roztomilými ksichtíky oslovuje mladé puberťačky, co po nich šílí a posílají hlasy jak divé.

Jenže ve výsledku je pravda, že takové soutěže nejsou jen o talentu a zpěvu, ale o kouzlu osobnosti, které získá víc fandů, což se klukům dost daří, více než zpěvačkám. Třeba ale budeme ještě překvapeni, kdo nakonec finále vyhraje…