Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci věří, že Michael Jackson žije: Po muži, který se za něho vydává, žádají testy DNA

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Jackson žije?
Imitátor zpěváka Michaela Jacksona, Španěl Sergio Cortes, pobouřil fanoušky Jacksona videem, které umístil na Twitter. V tom zve fanoušky na prosincové vystoupení. Jenže diskuze pod příspěvkem se stočila ke konspirační teorii o tom, že Sergio je opravdový Jackson a fanoušci tak teď chtějí, aby šel na testy DNA a vyvrátil teorii o tom, že by byl skutečným popovým králem, který zemřel před deseti lety.

Španěl Sergio Cortes se živí imitováním Michaela Jacksona už několik let. Sergio je Michaelovi opravdu hodně podobný a má i téměř stejný hlas. Pod nejnovějším videem, na kterém zve na svoje prosincové živé vystoupení, se tak strhla doslova konspirační diskuze.

Fanoušci Jacksona začali Sergia podezřívat z toho, že se nejedná o imitátora, nýbrž o samotného krále popu, který zemřel v červnu v roce 2009. Veřejnost nyní žádá, aby Sergio předložil testy DNA a vyloučil tím tak, že se jedná o opravdového Jacksona. V opačném případě budou prý Cortese považovat za lháře.

Cortes, který je zpěvákovi opravdu extrémně podobný, by měl rozvášněné fanoušky poslechnout. Protože ti jsou přesvědčeni, že král popu nezemřel. Když ho prý někteří uviděli, málem jim spadl telefon z ruky, jak moc je Španěl legendárnímu umělci podobný.

Sergio není jediný, kdo Michaela Jacksona napodobuje a dělá radost milionům fanoušků, kteří se nechtějí se ztrátou opravdového Jacksona smířit. Nejznámějším je Brit Robin Parsons, ten odehraje ročně až 150 koncertů. Parsons se nechal slyšet, že pokud se prokáže, že byl Jackson pedofil, spálí všechno oblečení, ve kterém vystupuje a připomíná fanouškům jednoho z největších hudebních idolů všech dob.

Související články

Další články