Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Fanoušci v slzách: Zpěvák kapely The Wanted Tom Parker má nádor na mozku

Fanoušci v slzách: Zpěvák kapely The Wanted Tom Parker má nádor na mozku
Zdroj: archiv Tom Parker
+ Další 2 fotografie
strašné
Zpěvák Tom Parker (32), který byl součástí kapely The Wanted, se fanouškům svěřil se smutnou zprávou. Tomovi lékaři diagnostikovali nádor na mozku ve 4. stádiu. Zpěvák to nevzdává a již zahájil léčbu.

Britský zpěvák Tom Parker na sociální síti fanouškům oznámil, že mu před šesti týdny byl diagnostikován nádor na mozku ve čtvrtém stádiu. Zpěvák informoval, že již zahájil léčbu. Velkou oporou mu je těhotná manželka Kelsey a roční dcerka.

Tragická zpráva

"Všichni jsme z toho naprosto zdrcení, ale budeme s tím bojovat, dokud to půjde," napsal zpěvák s tím, že si od fanoušků nepřeje smutek, ale lásku a pozitivitu. "Společně zvýšíme povědomí o této hrozné nemoci a budeme hledat všechny dostupné možnosti léčby," pokračoval. Bude to těžký boj, ale s každého láskou a podporou to zvládneme," dodal na závěr Parker.

Lékaři zpěvákovi diagnostikovali glioblastom. Glioblastom je podle britské organizace Brain Tumor Charity definován jako "nejvyšší stupeň primárního nádoru na mozku u dospělých." Podle organizace je průměrná míra přežití u pacientů se 4. stupněm glioblastomu jeden rok až 18 měsíců.

The Wanted

Tom Parker byl zpěvákem v britsko-irské chlapecké kapele The Wanted, kde působil pět let. Mezi nejznámější skladby skupiny patří hity Glad You Came nebo Chasing The Sun.

Související články

Další články